Regały vintage - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Regał vintage – wspaniały powrót do przeszłości

Styl vintage wyróżnia się przede wszystkim elegancją charakterystyczną dla minionych epok. Zdecydowaną nostalgię i powrót do przeszłości widać tu w sposobie aranżacji wnętrz jak również w designie mebli i użytych do ich wykonania materiałach. 

Regały w stylu vintage są przeciwieństwem modnego obecnie minimalizmu i prostoty. To modele dla miłośników klasycznego podejścia do tematu i mebli dekoracyjnych oraz wystawnych. 

Regał na książki vintage – połączenie nowoczesności z klasyką

Polscy wytwórcy postarali się jednak aby regały posiadały współczesną funkcjonalność, dlatego otrzymujemy wszystko, co najlepsze z dwóch światów. Połączenie nowoczesnych rozwiązań ze stylistyką vintage daje nieskończone możliwości, a ostateczny efekt jest zachwycający.

Designerski, oryginalny i ponadczasowy regał w stylu retro CLASSY to świetny wybór dla osób szukających mebla prezentującego wzornictwo lat 50. i 60. XX wieku. Piękne drewniane półki, ukośne nóżki i niesamowite detale sprawiają, że taki mebel w salonie lub gabinecie to nostalgiczna podróż w przeszłość

Idąc dalej, nasi twórcy, czerpiąc z nowoczesnego designu, postanowili stworzyć regał metalowy vintage. Dostajemy więc elementy metalowe tak często spotykane w modelach industrialnych, lecz w dalszym ciągu zachowany zostaje duch klasycznych mebli i naturalne drewno o charakterystycznym kolorze.

Regały vintage w ofercie sklepu Mebloscenka

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej kategorii – znajdziesz tu naprawdę sporą różnorodność w rozmiarach, kolorystyce oraz designie. Nasz asortyment pochodzi od polskich projektantów, którzy w tworzenie swoich wyrobów wkładają całe serce – nie ma tu mowy o masowej produkcji i taśmowym powstawaniu mebli. Decydując się na regały z naszej oferty, otrzymasz oryginalne produkty najwyższej jakości, które powstały z dbałością o każdy detal. Zapraszamy do sklepu meblowego Mebloscenka – każdy znajdzie tu coś dla siebie!