Lista produktów marki VERTIFORMA

Czym są ogrody Vertiforma?

Ogrody wertykalne Vertiforma to autorski, wyjątkowy i kompleksowy projekt, który pozwala ozdobić wnętrza domów roślinami, nawiązując do sztuki. Kompozycja i forma produktu razem z jego unikalnym sposobem działania tworzy wyjątkowo piękną i praktyczną ozdobę. Ponadto, jest ona bardzo pożyteczna, wprowadzając do wnętrz więcej zieleni, a tym samym czystsze i świeższe powietrze. 

Vertiforma to my – Michał  i Paweł. Architekt i inżynier. Z naszych potrzeb i wizji stworzyliśmy coś, co dekoruje i ozdabia wnętrza, będąc przy tym w pełni praktycznym i funkcjonalnym.

Vertiformę stworzyliśmy po to, by łączyła i jednoczyła: piękno i funkcjonalność, klasykę i oryginalność oraz przyrodę i sztukę.

Samodzielnie opracowaliśmy naszą ideę i koncepcję ogrodu wertykalnego, nadając mu unikatowy wygląd. Wykonując ręcznie każdy jego element możemy osobiście uczestniczyć i nadzorować proces produkcji, który wolimy nazywać tworzeniem. Tworzymy świadomie, optymalnie wykorzystując surowce i dbając o to, by większość z nich nadawała się do ponownego przetworzenia. Używane przez nas materiały typu slow gwarantują długie, bezproblemowe korzystanie z ogrodów, które stają się tym samym produktami wolno starzejącymi się.

Zaprojektowane i tworzone przez nas ogrody wertykalne to jedyny tego typu produkt. Oryginalne kształty i kolory aluminiowych ram, specjalne systemy mocowania, demontowane i ruchome kieszonki na rośliny oraz unikatowa metoda podlewania to efekty setek godzin pracy, testów i korygowania przyjętych założeń.

Powstałe i dostępne obecnie ogrody wertykalne to ozdoba i dekoracja, jakiej brakowało nam w wnętrzach. Produkt, który mamy nadzieję, że będzie spełnieniem również Twoich marzeń o pięknie, praktycznym wykorzystaniu i niepowtarzalnej koncepcji, która łączy świat natury, sztuki i estetyki.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji