Lista produktów marki LOFT DECORA

Założycielem marki LOFT Decora jest Tomasz Tomaszewski. Kontynuując bogate rodzinne tradycje stworzył markę meblową produkującą najwyższej jakości produkty wykonane z litego drewna oraz stali. Oferta firmy obejmuje zarówno produkty, które tworzone są w studio marki m.in. przez takich projektantów jak Pawlak & Stawarski, czy Nikodem Szpunar – dostępne w najlepszych showroom’ach meblowych w Polsce i Europie, jak i szeroko zakrojone realizacje kontraktowe wnętrz komercyjnych i prywatnych. Projektuje, produkuje oraz montuje indywidualne zabudowy stalowe oraz drewniane w domach prywatnych, restauracjach, hotelach, sklepach i biurach.

 

LOFT Decora w ostatnich latach jest najczęściej nagradzaną polską marką m.in. nagrodą DOBRY WZÓR 2020 za system regałowy GROP, 2x nagrodą MUST HAVE 2020: za system regałowy GROP oraz dekorację ścienną BORDER oraz 2x nagrodą MUST HAVE 2021: za rodzinę stołów BOL oraz stół KAMERTON. Do produkcji wyrobów firma używa jedynie najwyższej jakości surowców stalowych i drzewnych, opatrzonych certyfikatami.

 

Wszystkie procesy produkcyjne swoich produktów firma wykonuje we własnym zakresie – zarówno drewnianym jak i stalowym, co pozwala w pełni kontrolować jakość dostarczanych do Państwa produktów.

Produkujemy produkty, które w świat niosą dobrą nowinę: zachwyt nad sztucznym przeminie! Każdy nasz produkt jest inny, bo robiony ręcznie, z natury – zgodnie ze sztuką rzemieślniczą. Uroczyście oświadczamy, że produkt, który od nas otrzymasz, jako połączenie designu i dobrej roboty będzie pasował. Jako producent mebli drewnianych i stalowych wierzymy, że to co naturalne zawsze pasuje. Obiecujemy, że polecisz nas niejednemu znajomemu, albo i nie. Bo nie zawsze mamy ochotę dzielić się unikatowymi wrażeniami. Czasami chcemy to co najlepsze pozostawić sobie na wyłączność.

 

Pokazano 1-25 z 25 pozycji