Lista produktów marki HOGAI

Hogai powstało z miłości – kochamy design i piękne przestrzenie. Szukamy form, które inspirują, wybieramy kolory, które wibrują we wnętrzach. Jesteśmy kreatywną przestrzenią dla utalentowanych Twórców, których napędza potrzeba piękna i radość projektowania. Inspiruje nas wizualny świat filmów Wesa Andersona i Pedro Almodovara, pełne wspaniałych form, wyraziste i odważne. Chcemy, żeby nasze wzornictwo mieściło w sobie emocje i zaskakiwało kolorem. Wierzymy, że detale w produktach mają wyjątkową moc i dbamy o użytkową stronę pięknych form. Nasze produkty są reprezentacją osobowości, odwagi i charakteru kreatywnych i estetycznie świadomych ludzi, dla których powstały.

„Chcę, żeby Hogai było inspirującą marką, przede wszystkim dlatego proponujemy unikalne wzornictwo pełne życia i koloru. Ale chcemy również, aby świat wizualny, który tworzymy zatrzymywał, zachwycał i zapraszał do kreatywnego myślenia i zmiany.
Wierzę, że stały przepływ pomysłów jest jedną najważniejszych części życia. Dlatego zaprosiłam do współpracy wspaniałych Twórców, z którymi mogę pracować, którzy dołożyli swojego talentu do zbudowania Hogai, a przy okazji są bardzo fajnymi ludźmi. Cieszę się, że mogę ich wszystkich przedstawić.”


– Patrycja Bruź – Soniewicka,
CEO & Creative Director Hogai

Pokazano 1-30 z 30 pozycji