Lista produktów marki IKERSHOP

O FIRMIE

Jesteśmy firmą z zasadami i nie są to tylko puste słowa. Trzymamy się ich, bo wiemy, ze pewne wartości są jak kompas, który prowadzi tylko w dobrą stronę.

Zasada 1 - jakość, a nie jakoś

Można robić meble na pół gwizdka. Można, tylko po co? Zwłaszcza, jeśli kocha się to, co się robi. Dlatego stawiamy tylko na najlepsze materiały, doskonale wykończenie i najwyższą jakość produkcji. Nie lubimy masowych rozwiązań, za to cenimy rzemieślniczego ducha, dlatego produkujemy nasze meble w Polsce korzystając z wiedzy i doświadczenia wyjątkowych specjalistów. Wierzymy, że piękne wnętrza wpływają na nasz nastrój. A cóż może je lepiej ozdobić niż unikatowe meble?

Zasada 2 - wzór na stylowe rozwiązania

Znamy go bardzo dobrze. Mnożymy je, dzięki talentom, którymi dzielą się z nami najlepsi polscy projektanci. Mamy świadomość, że nowoczesne wzornictwo to klucz do wyjątkowych form i pięknych mebli, ale nigdy nie zapominamy o ich funkcjonalności, bo tylko połączenie tych dwóch cech daje idealną harmonię.

Zasada 3 - liczy się Twoje zdanie

Oferujemy Ci produkty, z których jesteśmy dumni, obsługę, która wie, co to prawdziwy profesjonalizm i rozwiązania, które wprowadzą do Twojego domu ład, wygodę i estetykę, ale jesteśmy zadowoleni dopiero wtedy, kiedy Ty docenisz nasze meble i poczujesz się wśród nich jak w domu.

Zasada 4 - w zgodzie z naturą

Proekologiczne rozwiązania leżą w naszej naturze, bo w dużej mierze pracujemy z tym, co daje nam przyroda. Szanujemy ją za to i odwdzięczymy się dbając o nią w pełni w trakcie procesu produkcyjnego.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji