KATEGORIE

FILTROWANIE

STYL

STYL

MATERIAŁ GŁÓWNY

MATERIAŁ GŁÓWNY

PODUSZKI - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-50 z 82 pozycji

Aktywne filtry

Designerskie poduszki – komfortowy sen dla Ciebie

Wszyscy wiemy, do czego służy poduszka i jakie powinna spełniać kryteria. Najważniejsze, aby była wygodna i pozwalała komfortowo się wyspać. Jednak ten z pozoru prosty przedmiot użytku codziennego może zapewnić nam również niezwykłe walory dekoracyjne i ozdobne. Wykonane z pięknego materiału poduszki mogą być nawet centralnym punktem dekoracyjnym Twojej sypialni. Poznaj wspaniałe wzory od polskich projektantów i postaw na przepiękne designerskie poduszki z oferty sklepu Mebloscenka.

Poduszki dekoracyjne – doskonała ozdoba do sypialni i salonu

Decydując się na poduszki dekoracyjne, musimy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim powinny być one dopasowane do pościeli lub do kanapy. Możemy zdecydować się na całkowite dopasowanie kolorystyczne lub postawić na kompletny kontrast. Dzięki takim zabiegom będziesz w stanie z łatwością odmienić aranżację wnętrza. Niezwykle ważny jest też ich rozmiar, w zależności od preferencji: duże poduszki będą przyciągać wzrok, mniejsze stanowić jedynie subtelny dodatek.

W wyborze idealnego rozwiązania pomoże szeroka oferta naszego sklepu i uniwersalny polski design, którym kierowali się wytwórcy dostępnych u nas poduszek ozdobnych. Wpasuje się on we wnętrza urządzone praktycznie w każdym stylu – od minimalistycznej prostoty po ekstrawagancję i luksus.

Designerskie poduszki ozdobne – przede wszystkim wygoda

Poduszki ozdobne w naszym sklepie nie zostały oczywiście wykonane wyłącznie jako ozdoba. Użycie szlachetnych, wysokiej jakości tkanin i materiałów sprawia, że są bardzo wygodne, zapewniając maksymalny komfort użytkowania.

Specyficznym produktem, na który natkniesz się w tej kategorii, są poduszki typu supeł. Jest to splot materiału w kształcie przypominającym kwiat, który służyć może na zasadzie podgłówka lub poduszeczki a większe modele nawet za siedzisko. Są one niezwykle elastyczne i wygodne a ich uniwersalność sprawia, że można je wykorzystywać na wiele sposobów.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi meblami dostępnymi w naszym sklepie internetowym Mebloscenka. Wspieraj polski design i małych rodzimych wytwórców razem z nami.