Lista produktów marki UMMO

O nas

Być może znacie markę UMMO, ale czy wiecie, kto za nią stoi? To my, ekipa Kolorowych Kabli, tym razem w monochromatycznej odsłonie! W końcu nie zawsze musi być tak kolorowo (przynajmniej we wnętrzu :)), miłośnicy minimalizmu w czarno-białym wydaniu na pewno to potwierdzą. Tymczasem marka UMMO daje morze możliwości podczas aranżacji domowego oświetlenia.

 

Skąd wziął się pomysł na stworzenie nowej marki? W trakcie jednego z naszych pobytów na Targach w Mediolanie zachwyciliśmy się rozmaitością sferycznych form w szeroko pojętym designie. Zainspirowani postanowiliśmy przełożyć nasze oczarowanie na język oświetlenia, tworząc minimalistyczną kolekcję lamp w czerni i bieli. Zaprojektowaliśmy ponad 30 modeli lamp, które mają łączyć ponadczasową prostotę z wyrafinowanymi trendami w wystroju wnętrz. Mleczne szklane klosze, kontrastujące z czernią metalowych konstrukcji, to znak rozpoznawczy UMMO. A dlaczego akurat nazwa UMMO? Powodów jest co najmniej kilka! "UMMOrza brzegu" albo z lekkim przymrużeniem oka "U M(ariusza) M(ichała) O(świetlenie)" :)

 

Nasze lampy przygotowujemy z ogromną dbałością o każdy szczegół. Stawiamy na starannie wyselekcjonowane, rodzime materiały, aby zapewnić jak najwyższą jakość produktów. Lampy UMMO są ręcznie składane w naszej gdyńskiej pracowni, dzięki temu na bieżąco możemy zatroszczyć się o wykonanie naszego oświetlenia praktycznie na każdym etapie jego powstawania.

 

W ofercie UMMO znajdziecie szeroki wybór lamp wewnętrznych – nowoczesnych, a przy tym stworzonych z poszanowaniem dla klasyki – co pozwoli na spójną aranżację wszystkich przestrzeni. Kinkiety Koban E czy Kuul D świetnie sprawdzają się na przykład koło lustra w łazience czy koło łóżka. Modele stojące (Koban St, Epli St) doskonale doświetlają miejsce pracy lub wypoczynku. Z kolei lampy wiszące o kilku kloszach, jak Enkel 4, Runno czy Kuglo D, pozwalają pięknie oprawić światłem wspólne posiłki przy jadalnianym stole. A to tylko próbka możliwości, jakie dają lampy UMMO. Dodatkowo możecie wybrać kilka kolorów oplotu kabla oraz jego długość, co sprawi, że lampa jeszcze lepiej wpasuje się w wystrój wnętrza.

 

Oryginalne i stylowe oświetlenie w atrakcyjnej cenie? UMMOżliwiamy to! Sprawdźcie sami :)

 

Pokazano 1-50 z 137 pozycji