Lista produktów marki MISAFORM

MISA FORM to kawałek historii solidnego, polskiego rzemiosła, to przemyślana odpowiedź na potrzeby i styl życia współczesnego odbiorcy, to meble naturalne, szlachetne i starannie wykonane.

MISJA MARKI

Marka Misa Form narodziła się z chęci powrotu jej autorki Mirosławy Kelsz-Chołuj do korzeni rodzinnej tradycji. Jest próbą przywrócenia zapomnianych metod pracy z drewnem, np. tocznia.

Współczesne małe formy mebli sygnowane przez Misa Form to odpowiedź na zauważone w dzisiejszych wnętrzach mieszkalnych tendencje do łączenia kilku stref domu w jedną przestrzeń, ograniczenie ilości sprzętów na rzecz ich jakości.

Misją marki Misa Form nie jest więc wprowadzenie na rynek kolejnego stołu, jest nią natomiast przywrócenie zapomnianego współcześnie doświadczenia opierającego się na odczuciu, że oto przedmiot, który nam dobrze i długo posłuży, a nawet będzie przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Kolejne projekty MISA FORM, szerzej nawiążą do polskiego rzemiosła, ponieważ będą okazją do podjęcia również innych niż toczenie form pracy z drewnem.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji