Mebloscenka powstała z zamiłowania do polskiego designu. Naszą misją jest propagowanie polskiego wzornictwa i polskiej produkcji, a tym samym wspieranie, często rodzinnych firm, w których większość mebli wykonywana jest ręcznie i dopieszczana w najmniejszych szczegółach. W naszym sklepie meblowym znajdziecie piękne i wysoko jakościowe meble wykonane z naturalnych materiałów. Większość naszych produktów ma możliwość personalizacji - można dopasować je do swoich potrzeb, dobrać odpowiednie wymiary, kolory, a także sposób wykończenia. Dzięki temu możesz stać się właścicielem jedynego i absolutnie niepowtarzalnego produktu.    


Pomysłodawczynią marki jest Krystyna Dziewanowska - architekt wnętrz, właścicielka pracowni Red Cube Design. Wielbicielka współczesnego wzornictwa, naturalnych materiałów oraz niebanalnych rozwiązań przestrzennych. Na bieżąco śledzi aktualne trendy, uczestniczy w targach i festiwalach designu. Zakochana w produktach polskich projektantów. Korzysta z nich zarówno w swojej pracy zawodowej, jak i we własnej, domowej przestrzeni.

mt151217_REDCUBEDESIGN_PORTRET_5720webkw%20(1).jpg

"Polski design to produkty oryginalne, w przeciwieństwie do podróbek, które zalały nasz rynek. Nietuzinkowe, bo dalekie od tego, co możemy znaleźć w sieciówkach i nadal w rozsądnych, konkurencyjnych cenach w porównaniu do designu duńskiego czy włoskiego. Cieszę się, że polski design przeżywa rozkwit i jest doceniany, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym." Krystyna Dziewanowska


http://redcubedesign.pl/

o%20nas2.jpg