Komody vintage - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-50 z 72 pozycji

Aktywne filtry

W tak kreatywnej i nowoczesnej dziedzinie, jaką niewątpliwie jest aranżacja wnętrz, dostrzec można różnego rodzaju trendy i rozwiązania, które najczęściej łączą w sobie podejście innowacyjne oraz doskonale sprawdzającą się od wielu lat klasykę. Nic dziwnego zatem, że w branży meblarskiej takie przenikania lubią czasem o sobie przypomnieć. I tak na pewno jest w przypadku komód w stylu vintage dostępnych w tej kategorii internetowego sklepu Mebloscenka.pl. W odniesieniu do nich słuszne wydaje się powiedzenie, że im coś jest starsze, tym lepsze. 

Komoda retro vintage — do jakich wnętrz będzie pasować?

Komoda PRL vintage to mebel z duszą — duszą minionych czasów, których cechami wyróżniającymi były na pewno:

  • szlachetność,
  • urok,
  • elegancja,
  • zjawiskowość,
  • wdzięk,
  • efektowność.

Jeśli chcesz, aby powyższe określenia oddawały klimat Twoich wnętrz, koniecznie zdecyduj się na zakup komody vintage PRL z naszego sklepu on-line. Mebel ten doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu — bez względu na jego styl. Możesz ustawić go na przykład w sypialni, gdzie na pierwszy plan wysunie się jego funkcjonalność i możliwość przechowywania wielu przedmiotów. Wybierając komodę z szufladami vintage do kuchni, zyskasz praktyczną i dekoracyjną przestrzeń podkreślającą już zaaranżowane wnętrze. Marzysz o tym, aby vintage komoda stanęła w najbardziej reprezentacyjnym pokoju, a więc salonie? Proszę bardzo! Zdecyduj się na przykład na komodę vintage w kolorze bieli i wprowadź do swoich czterech ścian estetyczny i wyjątkowo swobodny klimat w stylu angielsko-prowansalskim.

Komoda retro vintage dostępna w ofercie sklepu Mebloscenka.pl

Niezależnie od tego, czy od pierwszego wejrzenia zakochasz się w praktycznej i uniwersalnej komodzie drewnianej vintage, czy oczami wyobraźni widzieć będziesz komodę białą retro vintage w swoim wnętrzu, która zamieni tę przestrzeń na oryginalne i pełne przytulnego ciepła miejsce, jedno jest pewne — w sklepie Mebloscenka.pl znajdziesz produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów wyróżniających się trwałością, solidnością oraz niezawodnością. Nasza oferta to starannie wyselekcjonowane modele mebli stworzone przez cenionych na całym świecie producentów. Dajemy Ci gwarancję, że minimalistyczna formą, ale maksymalistyczna charakterem i niezawodnością komoda vintage stanie się Twoim ulubionym meblem w całym domu.