LEDONY - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-49 z 49 pozycji

Aktywne filtry

Designerskie ledony na ścianę – wyraź swoje emocje

Zawsze zachwycały Cię neony porozwieszane przy sklepach i restauracjach? Zastanawiałeś się, jakby to było mieć podobny w kuchni lub sypialni? Teraz możesz się przekonać! Nowe technologie w postaci ledonów są alternatywą dla nieopłacalnych i nieekologicznych neonów. Sprawdź, jakie designerskie świecące napisy na ścianę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Spraw, by Twój dom świecił w nieoczywisty sposób!

Ledon – napis na ścianę z przekazem

Nowoczesne ledony w ofercie Mebloscenki dają ciepłe światło, które delikatnie rozświetla pomieszczenie. Cechują się one wysokim bezpieczeństwem i niezawodnością. Zasilane są przy pomocy transformatora wkładanego do kontaktu, a dzięki technologii LED są szczególnie energooszczędne.

Niezwykle wymyślne wzory i napisy w postaci ledonów są zasługą polskich projektantów, którzy postarali się o mocny przekaz i wpadający w oko polski design. Dzięki temu wyrazisz siebie i swoje emocje w postaci świecącego napisu na ścianie. Zwykłe proste „Cześć” lub „Fajnie, że jesteś” w postaci ledonu może umilić dzień i zachwycić odwiedzających gości.

Oświetlenie pokoju dziecka – nowoczesne ledony na ścianę w ciekawych wzorach

Niezwykle istotnym elementem wystroju pokoju dziecięcego jest jego oświetlenie. Spełnia ono również bardzo ważną funkcję – zapewnia maluchowi poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Szczególnie ważne jest to w nocy, ponieważ wiele dzieci boi się ciemności, nie lubi gdy całkowicie się je gasi. Potrzebne jest więc delikatne źródło światła, które pozwoli dziecku zasnąć, jednocześnie upewniając je, że jest bezpieczne. Taką funkcję może pełnić nowoczesny ledon. Dzięki przyjaznym wzorom i łagodnemu ciepłemu oświetleniu dziecko będzie czuło się komfortowo, co pozwoli mu na bezstresowy wypoczynek.

W naszym asortymencie znajdziesz gotowe projekty ledonów ze zwierzątkami, które idealnie sprawdzą się jako ozdoba do dziecięcego pokoiku. Doskonałym prezentem może być również ledon wykonany na zamówienie, przedstawiający rysunek wykonany przez Twoją pociechę lub inny dowolny wzór. Uzupełni on oświetlenie, jakie dają designerskie lampy i zapewnią maluchom nie lada frajdę.

Ledony na zamówienie – napis na ścianę taki, jaki chcesz

Szukasz ledonu, który idealnie podkreśli Twój charakter? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. W Mebloscence istnieje możliwość zamówienia ledonu w postaci napisu według własnego projektu. Będziesz mógł ozdobić mieszkanie swoim ulubionym powiedzeniem, cytatem lub sentencją. Wystarczy, że prześlesz do nas treść, wielkość, rodzaj czcionki oraz kolor, a ustalimy niezbędne szczegóły.
Każdy Ledon musi być zasilany, dlatego standardowo wyposażamy nasze produkty w zasilacz wtyczkowy z białym kablem o długości około 180 cm. Dodatkowo przydatną funkcją  jest włącznik z funkcją ściemniacza. Daje Ci to możliwość samodzielnego dopasowania oświetlenia. Możesz także zamówić montaż ściemniacza z pilotem, który pozwoli na płynną regulację natężenia światła i wygodne dostosowanie go do aktualnych potrzeb.

Designerski ledon – sposób na doskonałą reklamę

Designerskie ledony od polskich projektantów to również doskonały sposób na przyciągnięcie klientów do Twojego lokalu. Jeżeli prowadzisz restaurację, hotel lub inny punkt usługowy masz szans ozdobić wnętrza w unikatowy sposób. Twoi goście na pewno docenią oryginalność, jaką prezentują nasze lampy handmade. Możesz postawić także na wersję wodoodporną, którą bez przeszkód będziesz mógł zawiesić na zewnątrz – zamów ledon z nazwą swojego biznesu, zaprezentowaną w ciekawej i przyciągającej wzrok oprawie graficznej.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty sklepu Mebloscenka gdzie znajdziesz polskie meble handmade od rodzimych wytwórców. Posiadamy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które służyć Ci będą przez długie lata. Oświetl swoje mieszkanie w nowoczesnym stylu i wyraź siebie za pomocą designerskich ledonów. Wspieramy polskich producentów i polski design – Ciebie natomiast zapraszamy, byś do nas dołączył.