LEDONY - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-35 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Designerskie ledony na ścianę – wyraź swoje emocje

Zawsze zachwycały Cię neony porozwieszane przy sklepach i w restauracjach? Zastanawiałeś się, jakby to było mieć podobny w kuchni lub sypialni? Teraz możesz się przekonać! Nowe technologie w postaci ledonów są alternatywą dla nieopłacalnych i nieekologicznych neonów. Sprawdź, jakie designerskie świecące napisy na ścianę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Spraw by twój dom świecił w nieoczywisty sposób!

Ledon – napis na ścianę z przekazem

Nowoczesne ledony w ofercie Mebloscenki dają ciepłe światło, które delikatnie rozświetla pomieszczenie. Cechują się one wysokim bezpieczeństwem i niezawodnością. Zasilane są przy pomocy transformatora wkładanego do kontaktu, a dzięki technologii LED są szczególnie energooszczędne.

Niezwykle wymyślne wzory i napisy w postaci ledonów są zasługą polskich projektantów, którzy postarali się o mocny przekaz i wpadający w oko polski design. Dzięki temu wyrazisz siebie i swoje emocje w postaci świecącego napisu na ścianie. Zwykłe proste „Cześć” lub „Fajnie, że jesteś” w postaci ledonu może umilić dzień i zachwycić odwiedzających gości.

W naszym asortymencie znajdziesz również gotowe projekty ledonów ze zwierzątkami, które idealnie sprawdzą się jako ozdoba do dziecięcego pokoiku. Uzupełnią one oświetlenie, jakie dają designerskie lampy i zapewnią maluchom nie lada frajdę.

Ledony na zamówienie – napis na ścianę taki jaki chcesz

Szukasz ledonu, który idealnie podkreśli Twój charakter? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. W Mebloscence istnieje możliwość zamówienia ledonu w postaci napisu według własnego projektu. Będziesz mógł ozdobić mieszkanie swoim ulubionym powiedzeniem, cytatem lub sentencją. Wystarczy, że prześlesz do nas treść, wielkość, rodzaj czcionki oraz kolor, a ustalimy niezbędne szczegóły.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty sklepu Mebloscenka gdzie znajdziesz polskie meble handmade od rodzimych wytwórców. Wspieramy polskich producentów i polski design – Ciebie natomiast zapraszamy, byś do nas dołączył.