Lista produktów marki UN'COMMON

O nas

Jesteśmy polską pracownią zajmującą się projektowaniem i ręcznym wytwarzaniem mebli z marmuru i stali. Pragniemy, aby nasze meble były dobrze zaprojektowane, ale także działały na zmysły. W tym celu trudno o lepszy materiał niż marmur.

To piękny, szlachetny i naturalny materiał wykorzystywany od stuleci w architekturze, sztuce i codziennym życiu. Istnieje wiele złóż kamienia przez co dostępne są jego różne rodzaje i kolory. Jednak jego naturalne pochodzenie oraz złożony proces powstawania powodują, iż niemal niemożliwe jest wydobycie dwóch jednakowych kawałków kamienia. Naszym zdaniem w świecie tworzyw sztucznych i masowej produkcji taki efekt zaskoczenia to prawdziwy luksus zarezerwowany jedynie dla naturalnych materiałów i ich fanów.

Dzięki fizycznym cechom kamienia oraz precyzji wykonania, meble un’common to meble na lata. Być może z czasem pokryją się naturalną patyną, co tylko doda im uroku, wciąż będą piękne i szlachetne, a dobre traktowanie mebel odpłaca każdego dnia. Kawa wypita przy marmurowym stoliku smakuje lepiej niż przy jakimkolwiek innym!

Pokazano 1-26 z 26 pozycji