Lista produktów marki FAMEG

Fameg to marka z wieloletnią tradycją w produkcji mebli giętych z drewna, wykorzystująca unikalną technologię wprowadzoną przez Michaela Thoneta w XIX wieku. Kontynuując dziedzictwo pioniera produkcji mebli z giętego drewna, Fameg od ponad wieku tworzy ponadczasowe i wysokiej jakości meble, które zdobią wnętrza użytkowane przez kolejne pokolenia.

Fameg to firma, która kładzie duży nacisk na jakość swoich produktów. Do produkcji mebli wykorzystuje tylko najwyższej jakości drewno bukowe, dębowe i jesionowe, a proces tworzenia elementów giętych opiera na tradycyjnym rzemiośle. Przy tym, firma stale doskonali swoje technologie, by sprostać wymaganiom współczesnego rynku.

Wraz z odświeżeniem wizerunku w 2013 roku, Fameg połączyła swoje bogate doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami, tworząc ponadczasowe i uniwersalne wzornictwo mebli, które odnajduje się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dzięki temu Fameg zyskała uznanie na całym świecie, a jej meble są doceniane przez klientów na wszystkich kontynentach.

Pokazano 1-43 z 43 pozycji