ŚCIANKI WSPINACZKOWE - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Designerskie ścianki wspinaczkowe – wspieraj rozwój swojego dziecka

Rozwój psychofizyczny dziecka jest niezwykle ważny we wczesnej fazie życia. W tym czasie bardzo wskazana jest aktywność fizyczna, do której powinniśmy przekonywać nasze pociechy. Nie zawsze jednak są warunki do pobiegania lub zabawy piłką na dworze. Ograniczone miejsce w pokoju wydaje się wykluczać możliwość ćwiczenia tam kondycji, jednak w sklepie Mebloscenka mamy na to rozwiązanie. Designerska ścianka wspinaczkowa dla dzieci w domu to namiastka sportu ekstremalnego w Twoim mieszkaniu.

Nowoczesna ścianka wspinaczkowa dla dzieci w domu – bezpieczna zabawa

Ścianka wspinaczkowa w domu dla dziecka wydawać się może niebezpiecznym pomysłem. Nie w przypadku, kiedy samemu odpowiadać będziesz za ułożenie modułów, upewniając się, że Twojemu maluchowi nie stanie się krzywda. Całkowita dowolność w łączeniu między sobą elementów pozwala na dopasowanie do specyfiki wnętrza, przez co sprawdza się nie tylko w dużych pomieszczeniach, ale i małych pokoikach. Dostosujesz dzięki temu również poziom trudności w zależności od wieku i wzrostu dziecka. Taka instalacja zapewni mu wiele godzin doskonałej zabawy, podczas której rozwinie zdolności manualne, kreatywność, a także nauczy się pokonywać postawione przed nim zadania.

Designerska ścianka wspinaczkowa – mnóstwo ciekawych wzorów

Designerska ścianka wspinaczkowa do domu to doskonała szansa na ciekawą odmianę wnętrz. To idealny sposób na zagospodarowanie pustej przestrzeni na ścianach w sposób funkcjonalny i dekoracyjny. Wprowadzi do pokoju dziecięcego wiele kolorytu i ciekawych wzorów tak jak w przypadku GÓRY DUŻEJ ŚCIANKI WSPINACZKOWEJ o ciekawym wyglądzie szczytów przykrytych górami. Zapewnij swojemu dziecku masę przygód w jego własnym pokoiku.

Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich designerskich mebli dla dzieci dostępnych w naszym sklepie. Dzięki szerokiej ofercie naszego sklepu będziesz w stanie zaaranżować pokój dziecięcy w ciekawym stylu. Nasze produkty dobieramy, stawiając na minimalistyczny polski design i wyroby małych rodzimych projektantów.