Lista produktów marki SZYSZKA DESIGN

Kiedy w 2014 roku tworzyliśmy nasze pierwsze stoły w garażu wynajmowanego studenckiego mieszkania i próbowaliśmy sprzedawać je na jednym z portali aukcyjnych, nie spodziewaliśmy się, że już niebawem projekty z logiem Szyszki będzie można oglądać w kilkudziesięciu wyjątkowych salonach w całej Polsce i Europie oraz na wielu targach branżowych na całym świecie - w Kolonii, Paryżu, Warszawie, Dubaju czy Nowym Jorku.

 Każdy mebel to nasz autorski projekt. 

Każda pojedyncza sztuka powstaje od podstaw w naszym zakładzie produkcyjnym koło Krakowa.

Mimo szybkiego wzrostu, za wszelką cenę staramy się zachować manufakturowy charakter naszych produktów. Dostrzegamy zapotrzebowanie na produkty unikatowe, każdorazowo dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego każdemu nabywcy staramy się umożliwić stworzenie wymarzonego projektu, zawsze dopasowanego do jego potrzeb.

Od samego początku staramy się projektować i produkować meble wyjątkowe, charakterystyczne na tyle, aby mogły być kojarzone wyłącznie z jednym autorem. W naszych projektach szukamy formy nieoczywistej, a jednocześnie nie zbędnie skomplikowanej. Wierzymy, że w połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem wydobywa ona całe piękno naturalnego materiału tworząc połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji