Lista produktów marki SPILLA

Meble Spilla to wysokiej jakości materiały, precyzja wykonania i dbałość o każdy detal. Nasze komody stanowią oryginalną ozdobę wnętrz. Niepowtarzalny charakter nadają im starannie wyselekcjonowane ekskluzywne tkaniny uznanych i cenionych marek.

Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja, dlatego łączymy wyszukany design z praktycznymi rozwiązaniami. Spilla to gwarancja stylu i funkcjonalności.

SPILLA jest jak skrojone na miarę, eleganckie, oryginalne, doskonale dopasowane ubranie.

Potrzebujesz mebla o niestandardowym wymiarze? Podoba Ci się wyjątkowa, wyrazista stylistyka firmy Spilla, lecz uważasz , że produkty ze stałej oferty nie wkomponują się we wnętrze Twojego domu? 

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Zaprojektujemy wpasowującą się w Twoją estetykę „broszkę”, która „przypięta” do Twojego wnętrza zachwyci będącym w zgodzie z Twoim poczuciem piękna dizajnem.

Funkcjonalne rozwiązanie

Eleganckie, ekskluzywne, a zarazem praktyczne? Meble Spilla sprawiają, że to, co wydaje się niemożliwe do pogodzenia, tworzy spójną, perfekcyjną w swym wyrazie całość. Dekoder, router, czy konsola do gier już nigdy więcej nie zakłócą harmonii wnętrza Twojego domu. Dzięki zastosowanemu w wersji RTV rozwiązaniu wszystkie te urządzenia będą pełnić swoje funkcje z ukrycia, stając się jedynie bohaterami drugiego planu w sztuce, w której swym talentem i pięknem zachwyca tylko Ona, Twoja Spilla.

Ekskluzywne i funkcjonalne meble, które będą dopełnieniem każdego wnętrza.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji