Lista produktów marki NUKI

INSPIRACJA TYM CO Z NATURY

PROSTOTA, ZACHWYT, PIĘKNO BRZOZOWEGO DREWNA

POLSKIE, WYKONANE RĘCZNIE, PRZEZ NAS

NUKI to przede wszystkim wysokiej jakości meble, wieszaki i uchwyty oraz panele dekoracyjne ze sklejki brzozowej w szerokiej gamie kolorystycznej.

Szukasz wyjątkowych produktów zdobiących wnętrza, inspiracji a może właśnie urządzasz swoje mieszkanie? 

Dobrze trafiłeś ponieważ to właśnie tu znajdziesz meble i akcesoria ze sklejki nadające każdemu wnętrzu niesamowitego klimatu. Jesteśmy producentem mebli ze sklejki oraz wysokiej jakości tekstyliów, przeznaczonych nie tylko do pokoju dziecka,sypialni ale i idealnie zdobiących salon czy przestrzenie komercyjne.  Nasze produkty wyróżniają się wyjątkowym stylem, wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Przy tworzeniu naszych produktów skupiamy się na prostej formie, wysokiej jakości oraz szukaniu rozwiązań tak aby nasi klienci swój wzrok mogli skupić na pięknie mebla a nie widocznych mocowaniach. To właśnie zastosowanie nowych technologii połączonych ze starym dobrym rzemiosłem stolarskim, daje możliwość oferowania mebli praktycznie bez widocznych mocowań. To kluczowa kwestia a tak często o niej zapominamy w momencie podejmowania decyzji przy wyborze mebla.

Bazę naszych produktów stanowi wysokiej jakości sklejka brzozowa którą oferujemy w wersji naturalnej jak i lakierowaną czy obłożoną laminatem aby nadać unikalny wygląd przy zachowaniu wysokiej odporności na użytkowanie.

W naszej ofercie znajdziesz takie meble jak, łóżeczko dla dzieci DREAM od którego wszystko się zaczęło, łóżko dla nastolatków, półkę na książki, kołyskę dla niemowlaka, stolik kawowy FLEX w dwóch wersjach który również spodoba się twojemu dziecku dzięki połączeniu wzornictwa z funkcjonalnością oraz akcesoria takie jak panele dekoracyjne, wieszaki czy wysokiej jakości poduszki. 

Pokazano 1-16 z 16 pozycji