Lista produktów marki MIUKI

Miłe dobrego początki

Ona (Agnieszka) – architekt, nauczyciel, kobieta z pomysłem i matka-dyrektorka całego zamieszania. To właśnie Agnieszka jest twarzą firmy i figuruje na zdjęciach w towarzystwie produktów; Ona (Miłka) – modelka i aparatka w jednej osobie i On (Mikołaj) – architekt i fotograf. To historia trójki ludzi połączonych zamiłowaniem do rzeczy eleganckich, wygodnych oraz funkcjonalnych. Opowieść o tym, jak powstały miuki i jak kształtowała się społeczność skupiająca ludzi szczęśliwych. Bo miuki to już nie tylko pufy i poduszki sako, to produkty, które zyskały własne życie.

Jak robimy pufy miuki?

Miuki nie powstają masowo w fabryce, w której każdego dnia wykonuje się setki, jeśli nie tysiące identycznych produktów. Nie. W naszej manufakturze mamy czas na dopracowanie i dopieszczenie każdego szczegółu. Przykładamy dużą uwagę do tego co robimy, angażujemy się w projekty i mamy poczucie odpowiedzialności wobec klienta za to, co mu proponujemy.

Osobiście szukamy ciekawych, dobrej jakości tkanin o niepowtarzalnych wzorach i fakturze. Nie kupujemy tkanin stockowych, ani hurtowych ilości z przypadkowych dostaw. Każda tkanina, która u nas jest dostępna, ma kartę charakterystyki i ma konkretnego producenta. Tkaniny basic wybarwiamy i kupujemy u dużego polskiego producenta. Posiadamy atest PZH na nasz basicowy produkt.

Jak powstają miuki?

Gdy dogramy już wszystkie szczegóły składamy zamówienie w naszej szwalni puf pod Warszawą. Tam trafiają wszystkie zamówione tkaniny, a po kilku dniach pokrowce wraz z membranami są już u nas. Membranę wewnętrzną wypełniamy granulatem, uprasowany pokrowiec zakładamy na wypełnioną pufę i nanosimy wykończenia. Jeszcze tylko każdy model przechodzi przez ręce naszej testerki, która sprawdza, czy wszystko jest uszyte jak należy, i... gotowe!

Na wysyłce się nie kończy

Pufy miuki, jak każdy produkt, z czasem ulegają zużyciu i zabrudzeniu. Nie zostawiamy naszych klientów samych z tym problemem. Oferujemy usługę uzupełnienia granulatu, prania pokrowców i naprawy uszkodzeń.

Teraz gdy już wiesz, jak powstają miuki pufy sako, poduszki z naszej manufaktury, nie pozostaje nic innego, jak obejrzeć całą ofertę, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy!

Pokazano 1-20 z 20 pozycji