Lista produktów marki PODUSZKOWCY

Poduszkowcy to wiele lat doświadczenia w rzemiośle, czasu spędzonego nad designem, dbałości o szczegóły. To spełnienie dziecięcych marzeń Iwony o własnej maszynie do szycia, to dorosłe zamiłowanie do architektury wnętrz, radość z tworzenia i niezastąpione uczucie towarzyszące zamienianiu projektu w fizyczny przedmiot. Poduszkowcy istnieją od 2013 roku. Początki były... początkami - pierwsze poduszki powstawały z pomocą rodziny, potem pojawiły się pierwsze własne maszyny, a następnie pierwsze targi, pierwszy sklep. Całość przeplatała się narodzinami kolejnych dzieci. Każde z nich od małego spędzało z mamą czas wśród poduszek, dzięki czemu w wieku trzech lat wiedziało, jaki kolor to magenta i turkus, a która z maszyn to overlock.

Otrzymując nasze poduszki masz pewność wysokiego standardu wykonania, jakości materiału a także pomocy przed i po zakupie. Proponujemy szeroki wybór wzorów, kolorów w przeróżnych odcieniach, w małych, średnich i dużych rozmiarach, by każdy znalazł coś dla siebie. Szyjemy lokalnie pod Warszawą i często realizujemy zamówienia 'szyte na miarę' - czy przez zmianę rozmiaru, uszycie dodatkowych elementów czy w ogóle zaproponowanie czegoś specjalnego. Od lat Realizując Wasze wyzwania, każdego dnia cieszymy się, gdy stawiacie przed nami kolejne!

Szyjemy dla takich osób jak my - którzy szukają dodatków wysokiej jakości na lata, dobrze zrobionych, w modnych i aktualnych wzorach. Do tego zapewniamy przede wszystkim szeroki wybór i kompleksową obsługę. Chętnie doradzamy i sugerujemy odpowiednie zestawy. Dbamy o Wasze wnętrza i wystroje jak o nasze własne.

Pokazano 1-50 z 79 pozycji