Komody skandynawskie - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-50 z 70 pozycji

Aktywne filtry

Czy na sali obecni są miłośnicy natury, prostego stylu i minimalistycznych wnętrz? Prosimy o podniesienie ręki wysoko w górę. Widzimy, że jest Was tutaj naprawdę wielu; specjalnie dla Was przygotowaliśmy eleganckie i pełne wdzięku komody w stylu skandynawskim, które będą modną i nowoczesną ozdobą każdego pomieszczenia, ale też funkcjonalnym meblem do przechowywania służącym wiernie przez wiele lat.

Komoda drewniana w stylu skandynawskim — biała czy w kolorze? 

Przy wyborze komody zaprojektowanej zgodnie ze skandynawskim designem należy wziąć pod uwagę przede wszystkim własne upodobania, potrzeby i preferencje. Zanim kupisz konkretnie upatrzony mebel:

  • policz, ile szuflad i szafek w nim będziesz potrzebować,
  • dokładnie sprawdź wszystkie wymiary,
  • zdecyduj, jaki kolor będzie godnie reprezentował dane wnętrze.

Pomyśl o tym, czy Twoja nowa komoda skandynawska ma być z szufladami (jaką ich liczbą?), na nóżkach (z jakiego materiału wykonanych?) oraz w jakiej barwie dominującej. Zdecydowanie najczęściej kupowaną, przez wzgląd na możliwość dowolnego zestawienia kolorystycznego i fakturowego, a także piękne odbijanie światła i doświetlanie wszystkich czterech kątów, jest komoda skandynawska biała. Równie wytworne w wybranym wnętrzu zaprezentuje się komoda skandynawska kolorowa, jednak będzie mieć nieco większe wymagania aranżacyjne (nie tak jak jej biała koleżanka).

W jakich pomieszczeniach najlepiej wyglądać będą niskie i wysokie komody (styl skandynawski)?

Komoda w stylu skandynawskim do salonu, sypialni, przedpokoju, a może pokoju dziecięcego? Zastanawiasz się, gdzie najlepiej sprawdziłby się tego rodzaju mebel? Według nas odpowiedź jest niezwykle prosta — tak naprawdę wszędzie. Prostota i uniwersalność komód skandynawskich sprawia, że możliwe jest:

  • ustawienie ich w każdym wnętrzu,
  • zestawienie z każdym meblem,
  • zaaranżowanie w każdym stylu wnętrzarskim.

Komody w skandynawskim stylu o neutralnej kolorystyce i wysublimowanej linii wpasują się zarówno w pomieszczenia już urządzone, jak również te przygotowywane od zera. I choć najbardziej lubić się będą z wnętrzarskim minimalizmem, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z asortymentu naszego sklepu wybrać taką, która najlepiej odda i podkreśli klimat Waszego wnętrza. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia skandynawskich mebli wykonanych przez najwybitniejszych projektantów ze starannie wyselekcjonowanych surowców, wśród których prym wiedzie jasne drewno.