KOŁYSKI - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Designerskie kołyski – bezpieczny sen i zabawa dla Twojego niemowlaka

Kołyska dla niemowlaka w początkowej fazie życia spełnia niezwykle ważną funkcję. Jest to jego osobiste miejsce, w którym może cieszyć się zdrowym i spokojnym snem. Spokojne bujanie uspokaja malucha i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej i pragnie zapewnić mu prawidłowe warunki do rozwoju, a można to uczynić, stawiając na bezpieczne i komfortowe designerskie kołyski ze sklepu internetowego Mebloscenka. Nasze produkty doskonale wpiszą się w aranżację każdego pokoju i pomogą w wyczarowaniu przytulnej atmosfery.

Polskie kołyski – wytrzymałe meble z naturalnych materiałów

Kołyski w naszej ofercie wykonane są z naturalnego drewna lub sklejki, czyli materiałów w pełni bezpiecznych dla niemowlaka. Nie zawierają również chemicznych środków klejących mogących wywoływać u niego reakcje alergiczne. Przemyślana jest także konstrukcja kołysek, które nie posiadają ostrych krawędzi, a materiał, z którego są wykonane, jest niezwykle gładki. Nie zajmują również dużo miejsca, dzięki czemu łatwo wkomponować je w niemal każde pomieszczenie.

Aby w pełni zadbać o bezpieczeństwo malucha, oferujemy także SUPEŁ WIANEK ochraniacz do kołyski, który odizolowuje dziecko od twardej, zimnej ściany, chroni przed dużymi przeciągami oraz zapobiega bezpośredniemu uderzeniu się o stelaż kołyski.

Kołyski dla dzieci w minimalistycznym stylu – postaw na polski design

Polskie kołyski handmade od małych wytwórców doskonale w spisują się w minimalistyczny styl skandynawski. Polski design jest jednak na tyle uniwersalny, że sprawdzi się świetnie również w innych aranżacjach dziecięcego pokoju. Modele od polskich projektantów zachwycają pomysłowością połączoną z niezwykłą wręcz prostotą. W przypadku modelu TULI kołyska ze sklejki polski design istnieje dodatkowo możliwość naniesienia własnego graweru, co pozwala umieścić na kołysce np. imię swojego niemowlaka.

Jeżeli szukasz mebli do urządzenia pokoju dla dziecka, polecamy sprawdzić również kategorię łóżeczka dla dzieci oraz regały i półki. W sklepie Mebloscenka znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić dziecku jego własne miejsce na ziemi.