KOŁYSKI - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Designerskie kołyski – bezpieczny sen i zabawa dla Twojego niemowlaka

Kołyska dla niemowlaka w początkowej fazie życia spełnia niezwykle ważną funkcję. Jest to jego osobiste miejsce, w którym może cieszyć się zdrowym i spokojnym snem. Spokojne bujanie uspokaja malucha i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej i pragnie zapewnić mu prawidłowe warunki do rozwoju, a można to uczynić, stawiając na bezpieczne i komfortowe designerskie kołyski ze sklepu internetowego Mebloscenka. Nasze produkty doskonale wpiszą się w aranżację każdego pokoju i pomogą w wyczarowaniu przytulnej atmosfery.

Polskie kołyski – wytrzymałe meble z naturalnych materiałów

Kołyski w naszej ofercie wykonane są z naturalnego drewna lub sklejki, czyli materiałów w pełni bezpiecznych dla niemowlaka. Nie zawierają również chemicznych środków klejących mogących wywoływać u niego reakcje alergiczne. Przemyślana jest także konstrukcja kołysek, które nie posiadają ostrych krawędzi, a materiał, z którego są wykonane, jest niezwykle gładki. Nie zajmują również dużo miejsca, dzięki czemu łatwo wkomponować je w niemal każde pomieszczenie.

Aby w pełni zadbać o bezpieczeństwo malucha, oferujemy także SUPEŁ WIANEK ochraniacz do kołyski, który odizolowuje dziecko od twardej, zimnej ściany, chroni przed dużymi przeciągami oraz zapobiega bezpośredniemu uderzeniu się o stelaż kołyski.

Kołyski dla dzieci w minimalistycznym stylu – postaw na polski design

Polskie kołyski handmade od małych wytwórców doskonale w spisują się w minimalistyczny styl skandynawski. Polski design jest jednak na tyle uniwersalny, że sprawdzi się świetnie również w innych aranżacjach dziecięcego pokoju. Modele od polskich projektantów zachwycają pomysłowością połączoną z niezwykłą wręcz prostotą. 

Jeżeli szukasz mebli do urządzenia pokoju dla dziecka, polecamy sprawdzić również kategorię łóżeczka dla dzieci oraz regały i półki. W sklepie Mebloscenka znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić dziecku jego własne miejsce na ziemi.