STOLIKI OKRĄGŁE | STOLIKI OWALNE - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-50 z 79 pozycji

Aktywne filtry

Nowoczesne okrągłe i owalne stoliki kawowe – stylowa aranżacja wnętrza

Salon jest sercem każdego mieszkania i domu. Jest to pomieszczenie reprezentacyjno-relaksacyjne, dlatego też bardzo ważne jest, aby poświęcić chwilę na odpowiednią aranżację jego wnętrza. Na jakie meble warto postawić? Niezmienną popularnością od wielu lat cieszą się stoliki kawowe, na których można postawić ulubiony napój wraz ze słodką przekąską i zrelaksować się chociaż przez parę minut. Meble te mogą być nie tylko funkcjonalnym wyposażeniem domu (lub biura czy lokalu gastronomicznego), ale również dekoracyjnym dodatkiem, który wprowadzi do środka odpowiedni klimat sprzyjający relaksowi.

Designerski stolik kawowy okrągły – alternatywa dla kwadratowych modeli

Owalne i okrągłe stoliki kawowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych wyrobów o kwadratowym lub prostokątnych kształcie. Modele te są uniwersalne – nie zajmują dużo miejsca, przez co świetnie pasują zarówno do ciasnych pomieszczeń, jak i tych nieco większych przestrzeni. Owalne i okrągłe stoliki kawowe optycznie powiększą pomieszczenie i podkreślą walory innych mebli jak m.in. sof czy krzeseł.

Okrągłe stoliki kawowe – wybierz styl, który przemawia do Ciebie najbardziej

W tej kategorii masz szansę wybierać spośród owalnych i okrągłych stolików kawowych, które cechuje polski design. W sprzedaży dostępne są klasyczne, drewniane meble wykonane m.in. z litego drewna, które świetnie wpasują do wnętrz utrzymanych w tradycyjnym stylu. W ofercie znajdują się również nowoczesne okrągłe i owalne stoliki kawowe z kamiennym blatem, którym nie sposób odmówić jest unikatowego wyglądu.

Jesteś fanem klasyki? A może wolisz nieco bardziej nowoczesne rozwiązania? Niezależnie od Twoich preferencji, jesteśmy pewni, że każdy stolik kawowy owalny znajdzie uznanie w Twoich oczach. Na stronie dostępne są dostępne polskie meble od małych wytwórców utrzymane w takich stylach jak m.in. skandynawski, loftowy, vintage czy modern.

Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami, dzięki czemu możesz liczyć na najwyższą jakość prezentowanych w tej kategorii stolików kawowych. Wszystkie meble pochodzą od polskich projektantów, którzy mają wyjątkowe poczucie stylu. Powiedz „tak” polskiemu designowi i zobacz, jak łatwo możesz odmienić oblicze swojego domu.

Polecamy sprawdzić również inne designerskie stoliki kawowe z naszej oferty, w której znajdują się m.in. wcześniej wspomniane stoliki kawowe prostokątne i kwadratowe czy pomocniki. Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty naszych designerskich mebli od polskich projektantów – Mebloscenka.