Biurka vintage - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Biurko z drewna litego – postaw na najwyższą jakość

Meble z litego drewna od zawsze należały do najbardziej cenionych i podziwianych, niezależnie od stylu. Wyróżniają się one doskonałą jakością, ale projektanci zakochali się w tym naturalnym materiale ze względu na jego wspaniały wygląd. Do każdego wystroju potrafią wprowadzić niezwykłą elegancję i charakter. Biurka z drewna litego posiadają mnóstwo zalet, przede wszystkim odznaczają się jednak trwałością i solidnością – są niezwykle odporne na uszkodzenia odbarwienia czy wpływ czynników zewnętrznych.

Biurka z litego drewna w stylu retro – dla miłośników klasyki

Tego rodzaju meble to inwestycja na lata – niektóre modele przekazywane są nawet z pokolenia na pokolenie. W przypadku jakichkolwiek zarysowań mamy możliwość zeszlifowania uszkodzonego miejsca, dzięki czemu zachowają one swój pierwotny wygląd przez długi czas.

Postarzone z czasem nabierają jeszcze więcej charakteru i wdzięku, dlatego [biurka w stylu vintage] bardzo często wykonane są z takiego naturalnego materiału. Jest on bowiem niezwykle elegancki i pozwala uzyskać w pomieszczeniu efekt dawnych lat. Oryginalne i ponadczasowe biurko w stylu retro 1960 to doskonały przykład połączenia klasycznej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami, przy wykorzystaniu drewna dębowego. Doskonale pasować będzie do gabinetu urządzonego na wzór pokoju z minionej epoki.

Biurko z litego drewna – nowoczesne rozwiązanie do Twojego pokoju

Lite drewno sprawdza się nie tylko w starych meblach – polscy projektanci bardzo często sięgają po ten materiał również w przypadku biurek prezentujących współczesne trendy. Świetnie sprawdza się ono w minimalistycznych wnętrzach stawiających na przytulność i naturalne rozwiązania. Doceniane są zwłaszcza modele o jasnych barwach i posiadające niezwykle prostą formę. Takie właśnie są [biurka skandynawskie], które cechują się niezwykłą uniwersalnością oraz połączeniem efektownego wyglądu z funkcjonalnością.

Idealny przykład? Designerskie biurko z litego drewna dębowego STUD zapewniające najwyższy stopień wygody i ułatwiające organizację przestrzeni do pracy dzięki funkcjonalnej i pojemnej szufladzie. Dosłownie wszystko jest tutaj przemyślane pod kątem komfortu obsługi i ergonomiczności – nogi zostały ułożone w taki sposób, aby mebel zajmował jak najmniej miejsca i dało się do dostosować do każdego pomieszczenia. 

Biurko z drewna naturalnego rzadko kiedy mają wiele elementów dekoracyjnych – twórcy wychodzą z założenia, że piękno tego materiału powinno być zawsze na pierwszym planie. Dlatego lite drewno tak świetnie sprawdza się w meblach stawiających na prostotę i minimalizm.

Meble z litego drewna w ofercie sklepu Mebloscenka

Jeżeli szukasz funkcjonalnego biurka, które jednocześnie zachwycać będzie swoim wyglądem zapoznaj się z ofertą sklepu meblowego Mebloscenka. Znajdziesz tu modele różniące się stylem, kolorem oraz gabarytami – przygotowaliśmy szeroki asortyment, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie nasze produkty pozyskujemy od polskich wytwórców, dla których jakość i trwałość mebli jest równie ważna, jaki ich design. Sprawdź pozostałe kategorie i urządź całe swoje mieszkanie w pięknym stylu – zapraszamy!