Lista produktów marki PASIEKA

Pasieka to miejsce mocno zdefiniowane przez swoją funkcję oraz wygląd. Ten wyodrębniony obszar pola odznacza się oryginalną, spójną dla znajdujących się tam obiektów formą i kolorystyką. Warstwa dekoracyjna nie jest wartością nadrzędną pasieki. Jest (tylko i aż) wyrazem estetycznych upodobań jej właściciela-twórcy.

O marce

PASIEKA to proste meble i przedmioty, które powstały w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Ich forma jest wynikiem poszukiwania indywidualnych rozwiązań projektowych, nie mających swoich odpowiedników na rynku.

Twórcy

Katarzyna Dobiecka

Współzałożycielka i projektantka marki. Architekta z wszechstronnym doświadczeniem projektowym. Działa na styku wielu dziedzin i w różnej skali. Jej udziałem są projekty przestrzeni publicznych, wnętrz, mebli, opakowań a także grafiki użytkowej. Pomysły czerpie z nieustannej obserwacji trendów i potrzeb oraz problemów z tym związanych. Jej obiekty cechuje prosty i czytelny koncept oraz subtelny detal. Dąży do oryginalności w ramach prostych środków i dostępnych rozwiązań. Kontroluje cały proces: od koncepcji, przez szczegółowy projekt po nadzór nad jego wykonaniem.

Grzegorz Łotysz

Współzałożyciel marki. Creative Director, Product Designer oraz przedsiębiorca z międzynarodowym doświadczeniem w projektowaniu i rozwoju marek oraz produktów. Na co dzień pracuje na stanowisku Senior Product Designer w Boldare.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji