Lista produktów marki KUTIKAI

Historia Kutikai to opowieść o przyjaciołach, których światy wywracają się do góry nogami wraz z pojawieniem się dzieci. Trochę życia miejskiego zmieszanego z życiem na wsi. Chodzi o twórczość dzieci obserwowaną w sposób świadomy. Opowieść pełna detali – im bardziej subtelna i delikatna, tym lepiej podbija serca i zainteresowanie najmłodszych. I wreszcie – to opowieść o doświadczeniu zawodowym w architekturze zastosowanym do projektowania i osobistej dbałości o najdrobniejszy szczegół. Rozwija się poprzez szkice, rysunki, prototypy i ostateczne formy, które próbują osiągnąć harmonię między prostotą a kreatywnością.

Kutikai to marka, w którą wkładamy serce.

Nowe pomysły przychodzą do nas nieoczekiwanie – podczas zabaw z naszymi dziećmi lub podczas całodziennych zajęć mamy. Kiedy już wpadniemy na pomysł, jest on natychmiast przekształcany we wstępne rysunki. Zasadniczo produkcja prototypu polega na doborze materiałów odpowiednich dla dzieci i wybraniu bezpiecznej technologii.

Wszystkie meble pokryte są ekologicznymi lakierami zalecanymi do zabawek i mebli dziecięcych oraz wykonane w rodzinnej stolarni. Dzięki temu możemy zadbać o każdy szczegół i wykonać go dokładnie tak, jak go opracowaliśmy na etapie koncepcyjnym. To tutaj testujemy i modyfikujemy prototypy w miarę ich powstawania, aby wprowadzić wszystkie niezbędne poprawki.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji