



















Designerski okrągły stół na stalowej podstawie, blat drewniany lub marmurowy, polski design.
Okrągły stół podparty na jednej nodze z trzema wariantami materiałów do wyboru. Dwa rodzaje marmuru i drewno dębowe. Idealnie odnajdzie się w małych mieszkaniach jak i domach z wielkim metrażem. Noga stołu z blatem wykonanym z czarnego marmuru Nero Marquina oraz dębowego pomalowana jest w kolorze czarnym. Noga stołu z blatem wykonanym z białego marmuru ma kolor dopasowany jak na zdjęciach.
UWAGI: Czyścić gładkim materiałem zbierającym kurz. Nie wystawiać na bezpośredni kontakt z wysoką temperaturą lub cieczami, zwłaszcza o odczynach kwasowych. Używaj podkładek pod szklanki i kubki. W przypadku rozlania cieczy na kamienny blat, szybko zetrzyj używając wilgotnej ściereczki. Przenosić/ przesuwać trzymając jedynie za nogę stołu.
Do skręcenia mebla potrzebne są dwie osoby oraz wkrętarka przy wersji z blatem z drewna. Przy opcjach marmurowych co najmniej dwie osoby.
Opis