ZEGARY - designerskie od polskich projektantów

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Jak szybko odmienić wystrój wnętrza za pomocą atrakcyjnych dodatków? Wystarczy w widocznym miejscu umieścić efektowny zegar lub lustro, aby całe pomieszczenie momentalnie zyskało nowy charakter. Oferujemy naszym klientom bardzo bogaty wybór tego rodzaju elementów wyposażenia, starając się sprostać oczekiwaniom zarówno zwolenników klasyki, jak i sympatyków awangardy. Szczególnie polecamy skandynawskie zegary i lustra zaprojektowane z uwzględnieniem najnowszych trendów.

Polski design – efektowne lustra w różnych stylistykach

Możemy pochwalić się bardzo bogatą ofertą dodatków, które są owocem pracy najzdolniejszych projektantów. Proponujemy lustra wyróżniające się oryginalnym obramowaniem. Udostępniamy między innymi okrągłe modele, które z łatwością dopasujesz do swojego wnętrza. Świetnie sprawdzają się na ścianach w sypialni, w salonie czy w przedpokoju. Można je wykorzystywać także pod kątem optycznego powiększenia danego pomieszczenia, wprowadzając do niego lustrzaną głębię. Proponujemy między innymi produkty, dla których główną inspiracją był skandynawski design. Pod tym kątem warto zwrócić uwagę na lustra w drewnianej ramie o okrągłym i owalnym kształcie. W sprzedaży znajdują się także bardziej awangardowe propozycje, czego dowodem są modele w stylu modernistycznym o nieregularnej formie.

Eleganckie zegary – oryginalny dodatek do wnętrza

W roli designerskiego dodatku znakomicie sprawdzi się efektowny zegar. W naszym sklepie oferujemy wiele niebanalnych modeli, w tym warianty stojące. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na zegary utrzymane w minimalistycznym stylu, które doskonale odnajdą się w każdym nowoczesnym wnętrzu. Można je także dopasować do klasycznie urządzonych przestrzeni – pod kątem estetycznym są bardzo uniwersalne. Proponujemy zegary, które zachwycają nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także wyróżniają się czytelną tarczą – z łatwością odczytasz z nich aktualną godzinę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych designerskich dodatków.