Lista produktów marki WOOD AND WOOL

Dobre, bo polskie. A co to właściwie znaczy? Według nas przede wszystkim to: jakość, uczciwość, dbałość o detal, szacunek do klienta, lojalność i biznesowe fair play. Plus oczywiście od A do Z wszystko z Polski i w Polsce.

Jesteśmy niewielką firmą zlokalizowaną w centrum Mazowsza. Ponieważ Wood&Wool tworzą same kobiety, nie uważamy, że rozmiar ma tu istotne znaczenie. Niewielcy, lecz z dużymi możliwościami, z pasją i ambicjami, potrafimy zaoferować naszym klientom to, czego nie znajdą oni u większych rynkowych graczy.

 

Nasze produkty od początku do końca tworzą własnoręcznie pracowniczki Wood&Wool. Jedyny sprzęt na stanie naszej hali produkcyjnej to maszyna do szycia. Choć ta i tak nie zawsze potrafi zastąpić misterną pracę człowieka. Idealna sprężystość naszych plecionych poduch, doskonały splot, precyzyjne łączenie – wszystko, co przekłada się na jakość, to efekt ręcznej pracy i kobiecego wyczucia. Miękkie i delikatne, a jednak trwałe i mocne. To cechy produktów Wood&Wool.

 

Made in Poland

Polscy wytwórcy, pracownicy, dostawcy i polskie materiały. Jeśli chcemy mówić: „dobre, bo polskie” trzymamy się zasady, by każdy etap naszej działalności miał korzenie krajowe. Nie sprowadzamy półproduktów z innych krajów, lecz pozyskujemy je od polskich przedsiębiorców. Szukamy tych najlepszej jakości, choć wiemy, że jakość kosztuje, a to przekłada się na cenę końcową naszej oferty. Nie chcemy jednak przyczyniać się do produkcji bylejakości, do generowania sztampy i rzeczy jednorazowych. Wolimy skupić się na tworzeniu rzeczy pięknych, a jednocześnie wygodnych, trwałych, które posłużą naszym klientom przez długi czas.

 

Pokazano 1-10 z 10 pozycji